Nápověda | Nastavit jako domovskou stránku | www.ucenionline.com

Novinky

* OPĚT NA SKLADĚ *   (29.1.2009 8:50)


_dsc1298.jpg

Produkt Veselá trička sada KOMPLET je opět na našem skladě. Po minulých dnech, kdy by zcela vyprodán jsme ho pro Vás pro velký zájem opět, rychle připravili.  koupit produkt můžete ZDE

Veselá trička nejsou v žádném případě jen obyčejná trička na nošení, naopak jsou to téměř kouzelná trička, jelikož poskytují dětem i dospělým nepřeberné možnosti hraní a učení..

Podrobný popis
Každé z dětí, které vyzkoušelo VESELÉ TRIČKO si ho okamžitě oblíbilo, protože:

· dává možnost vyjádřit individuální schopnosti,
· dává možnost rychle pomocí her navazovat kontakt s ostatními,
· dostává do hry i učení jednoduše a s humorem rodiče, dospělé,
· je možno ho využít jak doma, tak i venku na hřišti, ve škole, družině apod.

Princip triček je jednoduchý. Je založen na bázi suchého zipu, který je částečně na tričku, ale i na jednotlivých tvarech tzv. „Čumbrlících“. Čumbrlíci existují v různých variantách, od písmen a číslic přes obrázky až po geometrické tvary. 
Ze všech těchto Čumbrlíků si můžete na své tričko sestavit během minuty jméno, název, pozdrav, hrát zajímavé hry nebo se jen tak bavit. Inspiraci pro více než 20 her naleznete ZDE

Názory zákazníků :

 

VESELÁ TRIČKA-sada škola KOMPLET

Jarka Trpišovská  

Veselá trička jsem koupila již před rokem a také doporučuji. To co hlavně oceňuji já, že si děti s nimi vyhrají a vymyslí dalších X variant, co s nimi dělat podobně jako s Legem. Je to něco úplně nového... a baví je to mnohem více, než obyčejná hračka.

 

VESELÁ TRIČKA-sada škola KOMPLET

Irena Bílá  

Souhlasím. Uvažuji o koupi také, ale nikde v běžných prodejnách hraček jsme ho zatím neviděla. Výborné jsou ty hry na stránkách výrobce. Nápadité, chytré ...S tričkem se dá opravdu blbnout :-) a děckám to dá ještě informace, podpoří myšlenky.

 

VESELÁ TRIČKA-sada škola KOMPLET

Ivana Novosedlecká  

Tento výrobek je opravdu super ! Je to úplně něco nového a mo má nápad , při tom to umožňuje dítěti neustále myslet , učit se, což jsem strašně dlouho něco takového hledala. Koupila jsem 4 letému synovi a čekala na reakci... Je to jedna z hraček, která ho baví podobně jako stavebnice.

 

Re:VESELÁ TRIČKA-sada škola KOMPLET

Kateřina Surá  

O tomto výrobku zrovna uvažuji, mohla byste mi milá kolegyně napsat více informací. Co všechno a jak si s tímto výrobkem Váš syn hraje ? děkuji . Katka