Nápověda | Nastavit jako domovskou stránku | www.ucenionline.com

Nápověda

 

„Vítejte v portálu Veselé děti …
                                             Jak to funguje ?
1.   Zprávy a aktuality ( sekce ZÁBAVA,ŠKOLA )
·         Zde najdete aktuální tipy na zábavu ( bannery se pohybují , každých 15 minut obměna obsahu ). Klikněte na odkaz „VÍCE“ a uvidíte další text. Pakliže kliknete na obrázek či nadpis, tak se web automaticky přesměruje na stránky pořadatele.
·         Ze najdete také tipy na školu a co se v ní učí. Tzn. můžete si nechat inspirovat zajímavými metodami z jednotlivých škol. Klikněte na odkaz „VÍCE“ a uvidíte další text. Pakliže kliknete na obrázek či nadpis, tak se web automaticky přesměruje na stránky pořadatele.
·         TIPY můžete dávat také i včetně komerční inzerce bezplatně. Chcete dát vědět o Vaší akci a programu nebo o Vaší škole ? Pošlete Váš tip na uceni@veseledeti.cz a vypište :
Popis : O čem akce je
Termín : Kdy je
Cena : vstupné
Kontakt : například www.
 
2.   Videogalerie
·         Zde najdete zajímavé večerníčky a pohádky, které se neustále obměňují. Můžete kliknout na obrázek a spustit pohádku.
3.   Moje přání
·         Do tohoto odkazu můžete napsat , co si přejete ! Nejen na těchto stránkách, ale i to, co by Vám udělal radost a my se pokusíme, pokud to bude v našich silách,  to pro Vás zajistit.
4.   Friends Board
·         NAJDETE VPRAVO : Zde jednoduchým kliknutím na kalendář můžete přidat akci, na kterou chcete pozvat ostatní nebo se podívat na termíny akcí, jež již zadali ostatní uživatelé.
5.   E-shop
·        Zde neotřelé, netuctové, radost přinášející položky. Mnohé z produktů nekoupíte v žádném jiném obchodě. Pokud chcete , aby Vám e-shop hlídal Vaše kategorie produktů, tak se registrujte a získejte službu HLÍDACÍ PES, která za Vás bude hlídat NOVINKY.
6.   UČENÍ ONLINE
Najdete vpravo v modrém odkazu UČENÍ ONLINE
Jedná se o vzdělávací část portálu – sdílení výukových podkladů a ještě mnohem více …
 
1.     REGISTRUJTE SE: Klikněte vpravo na odkaz „registrovat se“ a vyplňte pečlivě jednotlivá pole. Nezapomeňte vybrat v poli Identifikace / Žák,Rodič,Učitel/
 
2.     30 volných kreditů : okamžitě po registraci Vám bude připsáno 30 volných kreditů.
 
3.     Jste přihlášení ? Pokud ano klikněte na předmět a následně na vybraný soubor odkaz UČIT. Nyní si můžete stahovat vybrané soubory.
 
4.     VČERPALI JSTE KREDITY ? Máte dvě možnosti, jak je opět doplnit :
 
  • bezplatně  : za 1 Váš příspěvek = dostanete 50 kreditů. Klikněte na "Jak učit"  a nahrajte Váš příspěvek nebo jej pošlete na e-mail uceni@veseledeti.cz . Následně Vám budou načerpány nové kredity.
  • objednávky : nemáte nápady  ? Přihlaste se a po té klikněte "Nákup kreditů"        
*neplatí pro zástupce vzdělávacích organizací. Ti mají přístup zcela ZDARMA

**pro školy je zde navíc možnost využít modul ÚKOLY – virtuální třída a sdílení úkolů