VESELÁ TRIČKA-sada škola KOMPLET

Porovnat výrobky (položek:)

VESELÉ TRIČKO sada škola KOMPLET

Značka: VESELÁ TRIČKA
Kategorie: VESELÁ TRIČKA
Dostupnost:   do 1 dne
Záruka: 2 roky
Kód: 
Skladem: 30ks
Cena: 329,00 Kč (běžně:454,00 Kč)

ks 
Podrobný popis

Další informace:

Tento produkt obdržel prestižní cenu Mensa a Centra nadání - Unikátní učební pomůcka roku 2010 Krabicová verze : Veselé tričko + ABECEDU + ČÍSLA + TVARY + OBRÁZY + 5x LÉTAJÍCÍ BODLÁČKY 

ks 

Komentáře ke zboží „VESELÁ TRIČKA-sada škola KOMPLET“


 

VESELÁ TRIČKA-sada škola KOMPLET

Radka Malečková  

Veselá trička jsou hodně chytrý nápad. Líbí se mi na nich jejich variabilita , možnosti všelijakých her - skládaní vět , počty, jazyková výchova apod. a pořád můžete díky fanatazii modifikovat . Líbí se mi prostě, že to není produkt n"na jedno použití".Doporučuji také, jelikož děti si s nimi přirozeně vyhrají.

 

VESELÁ TRIČKA-sada škola KOMPLET

Jarka Trpišovská  

Veselá trička jsem koupila již před rokem a také doporučuji. To co hlavně oceňuji já, že si děti s nimi vyhrají a vymyslí dalších X variant, co s nimi dělat podobně jako s Legem. Je to něco úplně nového... a baví je to mnohem více, než obyčejná hračka.

 

VESELÁ TRIČKA-sada škola KOMPLET

Irena Bílá  

Souhlasím. Uvažuji o koupi také, ale nikde v běžných prodejnách hraček jsme ho zatím neviděla. Výborné jsou ty hry na stránkách výrobce. Nápadité, chytré ...S tričkem se dá opravdu blbnout :-) a děckám to dá ještě informace, podpoří myšlenky.

 

VESELÁ TRIČKA-sada škola KOMPLET

Ivana Novosedlecká  

Tento výrobek je opravdu super ! Je to úplně něco nového a mo má nápad , při tom to umožňuje dítěti neustále myslet , učit se, což jsem strašně dlouho něco takového hledala. Koupila jsem 4 letému synovi a čekala na reakci... Je to jedna z hraček, která ho baví podobně jako stavebnice.

 

Re:VESELÁ TRIČKA-sada škola KOMPLET

Kateřina Surá  

O tomto výrobku zrovna uvažuji, mohla byste mi milá kolegyně napsat více informací. Co všechno a jak si s tímto výrobkem Váš syn hraje ? děkuji . Katka